Platvormi kasutustingimused.

Tähtis Teave: Mitte Meditsiiniline Nõustamine

Käesolev õiguslik hoiatus on oluline lugemine enne meie tehisintellektipõhise tervisekonsultatsiooni teenuse kasutamist. Palun lugege see hoolikalt läbi ja veenduge, et mõistate täielikult järgmisi punkte:

  1. Mitte Meditsiiniline Nõustamine: Meie tehisintellektipõhine platvorm pakub ainult teavet ja soovitusi, mis on loodud kasutajate poolt esitatud meditsiiniliste aruannete põhjal. See teave ei ole meditsiiniline nõustamine ega asenda professionaalset arstiabi.
  2. Soovituste Iseloom: Kõik platvormilt saadud soovitused on puhtalt informatiivsed ja konsultatsiooni eesmärgil. Need ei asenda meditsiinilist diagnoosi, ravi ega nõustamist.
  3. Konsulteerimine Arstiga: Soovitame tungivalt konsulteerida oma arstiga või muu kvalifitseeritud tervishoiutöötajaga enne mis tahes tegevust või otsuste tegemist, mis võivad mõjutada teie tervist. Platvormilt saadud teave ei ole asenduseks individuaalsele arstiabile.
  4. Mitte Vastutuse Allikas: Meie platvormi kasutamine on täielikult kasutaja enda vastutusel. Me ei võta endale vastutust mis tahes kahju, kaotuse või vigastuse eest, mis võib tekkida platvormilt saadud teabe põhjal võetud meetmetest või meetmete puudumisest.
  5. Konfidentsiaalsus: Teie esitatud meditsiinilised andmed on meie jaoks konfidentsiaalsed. Siiski ei saa me tagada täielikku turvalisust võimalike andmelekete või kolmandate osapoolte poolt põhjustatud rikkumiste eest.
  6. Platvormi Piirangud: Mõistke, et meie tehisintellektipõhine platvorm võib olla piiratud ja ei pruugi hõlmata kõiki meditsiinilisi aspekte. Selle kasutamine ei taga täpset diagnoosi ega raviplaani.

Kokkuvõtvalt, meie platvorm ei paku meditsiinilist nõustamist ja ei ole asenduseks professionaalsele tervishoiuteenusele. See on mõeldud ainult informatiivseks otstarbeks ja kasutajatel tuleks alati konsulteerida arstiga enne mis tahes tervisega seotud otsuste tegemist.

Kasutades meie platvormi, nõustute käesolevate õiguslike tingimustega ja mõistate, et vastutate ise oma tervise eest ning peaksite alati konsulteerima kvalifitseeritud tervishoiuprofessionaaliga.

small_c_popup.png

Learn how we helped 100 top brands gain success.

Let's have a chat